دستگاه چاپ افست شیت: Heidelberg XL75

دستگاه چاپ افست شیت: Heidelberg XL75

ماشین اسپیدمستر XL75-4-P+L هایدلبرگ

عضو جدید و چابک شهر چاپ خراسان یکدستگاه دوورقی چهار رنگ دوروچاپ با واحد ورنی هایدلبرگ است که از رده ماشین آلات ورقی هایدلبرگ با حداکثر توان عملیاتی گزینش شده است.

نسل جدید XL75 پس از دروپای۲۰۱۲ ، با تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری در جهت به حداقل رسانی چرخه تعویض و تغییر کار چاپی توام بوده است. این تغییرات زمان آماده سازی و تعویض کار را به یک چندم کاهش داده است. چرخه شستشوی اتوماتیک در کمتر از دو دقیقه یکی از این مزایاست.

پوشش سفارشات چاپی تجاری و تبلیغاتی همواره با طیف وسیعی از خواسته ها و توقعات در آخرین لحظات روبروست، که کار را برای چاپکاران دشوار ساخته و تحویل بموقع را گاه ناممکن می سازد. به همین منظور قابلیت هایی همچون طیف وسیع چاپی از کاغذ بسیار نازک با ضخامت ۰٫۳۸ تا مقوای سنگین با ضخامت ۰٫۸ میلیمتر از یکسو، و توانایی چاپ یکرو و دو رو با سرعت واقعی ۱۵۰۰۰ ورق در ساعت، می تواند راهگشای تولید گردد.

در عین حال از آنجاییکه کیفیت را نباید قربانی سرعت و تولید کرد، XL75 به تجهیزات پیشرفته ای مانند سیستم روی هم خوردگی اتوماتیک Autoregister و همچنین سیستم کنترل کیفیت کار چاپی به روش اسپکتروفتومتری Axis Control مجهز شده است تا با حداقل میزان باطله به حداکثر کیفیت استاندارد دست یابد.

تلفیق چهار رنگ یکرو با ورنی و یا دو رنگ پشت رورو نیز شرایط را برای مانور کامل ماشین نسبت به سفارشات گوناگون مشتریان مهیا می سازد. سیستم چمبر داکتر بلید تعبیه شده در واحد ورنی زنی، چاپ ورنی پایه آب را بصورت تخت و موضعی با بالاترین دقت امکان پذیر می سازد. واحدهای تغذیه و تحویل مجهز به پیش تنظیمات کاملاً پیشرفته و اتوماتیک نیز آماده سازی کار را برای اپراتور به تجربه ای لذت بخش تبدیل می نماید.

با بهره گیری از صفحه نمایش دیجیتال WallScreen که بر روی ایستگاه کنترل تعبیه شده،ناظران چاپ و مدیران فنی قادر به کنترل فایل دیجیتال در حداکثر قطع چاپی خواهند بود و در عین حال دسترسی و نظارت اپراتور به کلیه فرآیندهای چاپ و مرکب رسانی بر روی این صفحه تسهیل می گردد.

در عین حال، امکان دریافت اطلاعات و داده های کارهای چاپی از پیش از چاپ و امکان شبکه سازی فرایند پیش از چاپ با تولید نیز از جمله پیش تنظیمات اتوماتیکی است که سرعت عمل و امنیت را در تنگناهای تولید به ارمغان می آورد.

 

 

۲ ورقی ۴ رنگ مدل ۲۰۱۲ مجهز به اتورجیستر، برج ورنی، خشک کن، نرم افزار انطباق، ذخیره و بازخوانی خودکار اطلاعات رنگ از دستگاه پلیت ستر و قابلیت چاپ همزمان ۲ رنگ رو و ۲ رنگ پشت از گرماژ ۶۰ الی ۶۰۰ با سرعت ۱۵۰۰۰ شیت در ساعت.

ویژگی های منحصر به فرد دستگاه:

  • سیستم تغذیه و تحویل کاغذ بدون توقف ماشین (به منظور افزایش سرعت تحویل سفارش و حذف ضایعات)
  • سیستم کنترل دمای نوردهای مرکب (به منظور یکنواخت شدن رنگ ها در کل تیراژ چاپ)
  • سیستم بالشتک هوا (در این سیستم کاغذ بر روی بالشتکی از هوا از بین نوردها عبور می کند که این امر سبب جلوگیری از ایجاد خش بر روی کار و کاهش کیفیت ترام در چاپ می گردد.)
  • دستگاه پالت برگردان (به منظور افزایش سرعت تغذیه ماشین و حذف زمان های توقف)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *