دستگاه لیتوگرافی دیجیتال : سوپراستر هایدلبرگ ۲۰۱۴

دستگاه لیتوگرافی دیجیتال : سوپراستر هایدلبرگ ۲۰۱۴

 

ساختاری مدولار و ارتقاء‌پذیر برای دستیابی به نهایت انعطاف‌پذیری و بهره‌وری: سوپراسترهاي چهار و نیم ورقی خانواده A 106/ 106 هایدلبرگ نيز همانند بقيه مدل هاي اين خانواده از پليت سترهاي حرارتي، ارائه کننده نهایت انعطاف پذیری و بازده تولید و بهره مند از یک ساختار مدولار و ارتقاء پذیر می باشند. تجهیز این پلیت سترها به یک فنآوری انحصاری لیزر حرارتی که اختصاصاً از سوی هایدلبرگ رشد و توسعه یافته است و بهره گیری از یک سیستم منحصربفرد دیود هوشمند (IDS)، از پلیت ستر در برابر کلیه وقفه های احتمالی در فرآیند تولید، محافظت می نماید. یک سیستم جامع کنترل و تثبیت دما (Temperature Control and Stabilizer) نیز موجب حصول اطمینان از عدم تأثیرگذاری دمای خارجی محیط کار بر فرآیند تولید پلیت می گردد.

مدولار بودن و امکان ارتقاء پذیری کامل این پلیت سترها موجب انطباق دقیق بازده خروجی دستگاه با حجم تولید پلیت مورد نیاز چاپخانه شما خواهد شد. بنابراین، امکان ارتقاء پذیری کامل دستگاه و افزایش سطح بازده خروجی آن در هر زمان که اراده نمائید، میسر گشته و این کار در محل نصب دستگاه و بدون نیاز به جابجائی یا تحمل وقفه های زمانبر به انجام می رسد.

 

 

گزینه های تغذیه تمام اتوماتیک پلیت، همراه با برداشتن کاغذ بین آنها از طریق انتخاب سیستم های تغذیه اتوماتیک تک یا دو خشابی (ACL/DCL) و چند خشابی (MCL)، امکان پذیر بوده و یک فرآیند تولید پلیت کاملاً اتوماتیک را به ارمغان خواهد آورد.

کلیه سوپراسترهای هایدلبرگ را می توان به یک یا چند سیستم داخلی پانچ پلیت مجهز نمود و از این طریق، به حداکثر دقت رویهم خوردگی و ثبات کیفیت دست یافت. بعلاوه، يكپارچه سازي کامل سوپراستر در سيستم جريان كاري انحصاری هايدلبرگ با نام Prinect Workflow و بهره گیری از روش های متعدد ترامگذاری پرینکت نیز مزیت ها و ارزش های افزوده پرشمار دیگری را نیز در اختیار کاربر قرار خواهد داد. بهره‌گیری از گزینه چاپ لنتیکولار (Lenticular Printing) نیز مزیت دیگری است که منجر به گسترش دامنه خدمات مجموعه و افزایش شمار مشتریان می گردد.

مهم ترین ویژگی های این دستگاه:

  • جدیدترین نسل سوپراسترهای حرارتی هایلدبرگ ۴٫۵ ورقی مدل ۲۰۱۴
  • با سرعت تهیه ۴۲ پلیت در ساعت
  • دستیابی به نهایت اتوماسیون با سیستم تغذیه اتوماتیک پلیت دو خشابی (DCL)
  • فناوری لیزر پیشرفته با بهره گیری از سیستم انحصاری دیود هوشمند هایدلبرگ (IDS)
  • سیستم جامع کنترل و تثبیت دما
  • بهره گیری از روش های متعدد ترم گذاری پرینتک
  • ترام گذاری ترکیبی با قابلیت ترام گذاری Lpi 400

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *